Miminka a těhulky

Ceník

CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ A TĚHULEK

BABY TRAINING

Zahrnuje jednu fotografii, kterou si sami vyberete. Focení probíhá jen v ateliéru. Fotografie je poté upravena a vyretušována. Zbylé neupravené fotografie nejsou v této variantě k dispozici. Fotografie je uložena na nahrávací server jako uložto.cz či jiné internetové médium. Je zaheslována a je nastaveno automatické vymazání z daného serveru v určitém časovém intervalu. Součástí balíčku není tisk fotografie. Samotný tisk lze doobjednat individuálně.

200

BABY BASIC

Zahrnuje přibližně půl hodiny fotografování v ateliéru a následný výběr tří Vámi zvolených fotografií. Výsledkem jsou tři fotografie, které jsou upraveny a vyretušovány. Zbylé fotografie nejsou v této variantě k dispozici. Veškeré fotografie jsou uloženy na nahrávací server jako uložto.cz či jiné internetové médium. Jsou zaheslovány a je nastaveno automatické vymazání z daného serveru v určitém časovém intervalu. Součástí balíčku není tisk fotografie. Samotný tisk lze doobjednat individuálně.

500

MINI

Zahrnuje fotografování v ateliéru nebo v lokalitě dle vlastního výběru. Výsledkem je 10 profesionálně upravených a vytištěných fotografií. Všechny fotografie včetně neupravených dostanete na CD nebo DVD, ze kterých si můžete později vybrat další, které se dodatečně upraví a dodají. 

1 700

MIDDLE

Zahrnuje fotografování v ateliéru nebo v lokalitě dle vlastního výběru. Výsledkem je 15 profesionálně upravených a vytištěných fotografií. Všechny fotografie včetně neupravených dostanete na CD nebo DVD, ze kterých si můžete později vybrat další, které se dodatečně upraví a dodají. Navíc získáte koláž ze tří vybraných fotografií v elektronické podobě.

1 900

BIG

Zahrnuje fotografování v ateliéru nebo v lokalitě dle vlastního výběru. Výsledkem je 20 profesionálně upravených a vytištěných fotografií. Všechny fotografie včetně neupravených dostanete na CD nebo DVD, ze kterých si můžete později vybrat další, které se dodatečně upraví a dodají. Navíc získáte 3 koláže z vybraných fotografií dle vlastního výběru v elektronické podobě.

2 100

Vyhotovení fotografií bývá zpravidla do dvou dnů.

Cena za dodatečné fotografie, které byste chtěli upravit nad rámec jednotlivých balíčků je 70 Kč/fotografii.

Cestovné je 6Kč/km, Brno a Kroměříž zdarma. 

Nejsme plátci DPH - všechny ceny jsou konečné.

Fakturační údaje


Lukáš Machaníček

U Rejdiště 3727, Kroměříž

IČ: 03486991