Svatby

Ceník

CENÍK SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

STANDARD

Chci mít památku na můj svatební den v celé jeho kráse. Zahrnuje fotografování příprav nevěsty (líčení, česání), momentky z příprav, nafocení šatů, bot, svatebního oznámení, prstenů, chystání aut, příjezd ženicha, odjezd na obřad, momentky před obřadem i po obřadu, samotný obřad, skupinové fotky (rodina, kamarádi), hostina a portrétní fotografování. Dále tradice, zvyky, krájení dortu, večerní zábava. Fotograf je k dispozici celý den. Výsledkem je 150-200 fotografií profesionálně upravených a dodaných na flash disku.

10 500

TOP

Líbí se mi detaily, protože detaily dělají svět. Chci mít více fotek, více tisku a více vzpomínek. Zahrnuje fotografování příprav nevěsty (líčení, česání), momentky z příprav, nafocení šatů, bot, svatebního oznámení, prstenů, chystání aut, příjezd ženicha, odjezd na obřad, momentky před obřadem i po obřadu, samotný obřad, skupinové fotky (rodina, kamarádi), hostina a portrétní fotografování. Dále tradice, zvyky, krájení dortu, večerní zábava. Fotograf je k dispozici celý den. Výsledkem je 200-300 fotografií profesionálně upravených a dodaných na flash disku, tisk 20 fotografií ve formátu cca. 10x15cm v kvalitě tisku premium.

11 400

ALL-IN

Jedná se o rozšířený předchozí balíček o počet fotografií a tisk A3 portrétní fotografie. Fotografování tedy zahrnuje focení příprav nevěsty (líčení, česání), momentky z příprav, nafocení šatů, bot, svatebního oznámení, prstenů, chystání aut, příjezd ženicha, odjezd na obřad, momentky před obřadem i po obřadu, samotný obřad, skupinové fotky (rodina, kamarádi), hostina a portrétní fotografování. Dále tradice, zvyky, krájení dortu, večerní zábava. Fotograf je k dispozici celý den. Výsledkem je 300-400 fotografií profesionálně upravených a dodaných na flash disku, tisk 50 fotografií ve formátu cca. 10x15cm v kvalitě tisku premium, 1x tisk fotografie novomanželů ve formátu A3.

13 800
Cestovné pro Brno a okolí do 10 km je zdarma, to stejné platí i pro Kroměříž a okolí do 10 km. V případě delší vzdálenosti se připočítává k ceně cestovné v sazbě 6 Kč/km.

Nejsme plátci DPH - všechny ceny jsou konečné.

Veškeré fotografie zůstávají v archivu fotografa po dobu 6 měsíců.

Adresa


Brno 63400

Telefon


737910327

Fakturační údaje


Lukáš Machaníček

U Rejdiště 3727, Kroměříž

IČ: 03486991