Portréty

Ceník

CENÍK PORTRÉTNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

TRAINING

Zahrnuje jednu fotografii, kterou si sami vyberete. Focení probíhá jen v ateliéru. Fotografie je poté upravena a vyretušována. Zbylé neupravené fotografie nejsou v této variantě k dispozici. Tisk fotografie není taktéž součástí. Fotografie je uložena na nahrávací server jako uložto.cz či jiné internetové médium. Je zaheslována a je nastaveno automatické vymazání z daného serveru v určitém časovém intervalu.

150

BASIC

Zahrnuje přibližně půl hodiny fotografování v ateliéru a následný výběr tří Vámi zvolených fotografií. Výsledkem jsou poté tři profesionálně upravené a vyretušované fotografie. Zbylé neupravené fotografie nejsou v této variantě k dispozici. Tisk fotografie není taktéž součástí. Veškeré fotografie jsou uloženy na nahrávací sever jako uložto.cz či jiné internetové médium. Jsou zaheslovány a je nastaveno automatické vymazání z daného serveru v určitém časovém intervalu.

400

MINI

Zahrnuje přibližně hodinu fotografování v ateliéru nebo vybrané lokalitě a následný výběr Vámi zvolených fotografií. Výsledkem je 5 upravených a profesionálně vyretušovaných fotografií na CD nebo DVD + zbylé neupravené fotografie pro případné vybrání a doupravení. V případě Vašeho zájmu je možné vyhotovit vybrané fotografie v několika variantách - černobílý efekt, či jiné efekty. Tyto úpravy jsou součástí balíčku. 

990

STANDARD

Zahrnuje přibližně dvě hodiny fotografování v ateliéru nebo vybrané lokalitě a následný výběr Vámi zvolených fotografií. Výsledkem je 10 upravených a profesionálně vyretušovaných fotografií na CD nebo DVD + zbylé neupravené fotografie pro případné vybrání a doupravení. Navíc dostanete 5 vytisknutých fotek dle vlastního výběru ve formátu cca 10x15cm. V případě Vašeho zájmu je možné vyhotovit vybrané fotografie v několika variantách - černobílý efekt, či jiné efekty. Tyto úpravy jsou součástí balíčku. 

1 690

TOP

Zahrnuje přibližně dvě hodiny fotografování v ateliéru nebo vybrané lokalitě a následný výběr Vámi zvolených fotografií. Výsledkem je 15 upravených a profesionálně vyretušovaných fotografií na CD nebo DVD + zbylé neupravené fotografie pro případné vybrání a doupravení. Navíc dostanete 10 vytisknutých fotek dle vlastního výběru ve formátu cca 10x15cm a jednu koláž z vybraných fotografií v elektronické podobě. V případě Vašeho zájmu je možné vyhotovit vybrané fotografie v několika variantách - černobílý efekt, či jiné efekty. Tyto úpravy jsou součástí balíčku. 

1 850

Veškeré fotografie jsou vyhotoveny zpravidla do dvou dnů.

Upravení dodatečně vybraných fotografií stojí 70Kč/fotografii.

Ke každému fotografování je možnost přiobjednání líčení od profesionální vizážistky.

Ceny líčení se pohybují  od 350 Kč. 

Nejsme plátci DPH - všechny ceny jsou konečné.

Fakturační údaje


Lukáš Machaníček

U Rejdiště 3727, Kroměříž

IČ: 03486991